O společnosti Ing. Iveta Mičková

Něco z historie

Vše začalo téměř před 20 lety, kdy se moje maminka, paní Marie Mičková, rozhodla založit firmu na výrobu přikrývek a polštářů z ovčí vlny. V průběhu naší existence jsme prošli dynamickým vývojem. Objekt provozovny byl na počátku podnikání součástí rodinného domu. Zpočátku jsme se orientovali na výrobu vlněných přikrývek a dalších výrobků z ovčí vlny. Postupem času bylo třeba reagovat na měnící se požadavky zákazníků a přírodní materiály byly nahrazeny novým výplňovým materiálem a to dutým vláknem.

Naši zákazníci si k nám našli cestu a s rostoucím objemem realizovaných zakázek byly výrobní prostory nedostačující a proto jsme se v roce 2004 přesunuli do nových výrobních prostor postavených vedle původní provozovny. V roce 2003 jsme pro naše zákazníky otevřeli vlastní kamennou prodejnu ve Velkém Meziříčí a v roce 2009 jsme spustili první internetový eshop.

Filozofie

Hlavní pozornost věnujeme kvalitě výrobků a služeb, které poskytujeme svým zákazníkům. Pro výrobu používáme výhradně atestované materiály splňující nejpřísnější kritéria kvality a zdravotní nezávadnosti. Naše přikrývky se vyznačují komfortem, kvalitou a prvotřídním zpracováním.