Dětské přikrývky a polštáře

Dětské přikrývky a polštáře

Naše prošívané deky jsou pro Vaše děti tím nejlepším. Přikrývky i polštáře plníme 100% ovčí vlnou nebo vysoce kvalitním protialergenním dutým vláknem. Na pohodlí Vašich dětí nám záleží, a proto se všechny naše přikrývky vyznačují vysokou hřejivostí, vzdušností a lehkostí.


  • Dětské přikrývky pro alergiky

    V našem programu myslíme i na děti a rádi jim tak zpříjemníme usínání i spánek. Používáme vysoce kvalitní neprašné výplňové materiály, které nezpůsobují ani nezhoršují žádné alergie, vaše dítě ocení jejich lehkost a měkkost a bude spát jako v bavlnce.

  • Dětské přikrývky z ovčí vlny

    Dětské přikrývky z ovčí vlny jsou díky nadčasové technologii zpracování velmi měkké a nadýchané. Ovčí vlna dokáže absorbovat lidský pot a následně jej odpařit a tím udržuje tělo v tzv. suchém teple, které udržuje stálou tělesnou teplotu. V zimě nás proto přikrývka krásně zahřeje a v létě udržuje příjemnou teplotu a pohodu.

  • Dětské sety přikrývka a polštář

    V našem sortimentu nabízíme také sety dětských přikrývek a polštářů. Je možné si vybrat buď letní variantu setu pro teplé dny nebo klasickou variantu pro celý rok.produktů na stránce

produktů na stránce