Luxusní polštáře

Luxusní polštáře

Kolekce našich polštářů pro alergiky zajišťují maximální komfort při spánku. Stejně jako u přikrývek jsme pečlivě vybrali ty nejvhodnější materiály, díky kterým zůstávají naše polštáře stále nadýchané a zajišťují pohodlnou oporu vaší hlavě a šíji.


 • Polštáře Marie Mičková DeLuxe

  Zpříjemněte si spánek s tímto úžasně měkkým a hebkým prošívaným polštářem Marie Mičková DeLuxe. Kvalitní odpočinek a spánek ke kráse je jednou z nejdůležitějších věcí, které pro sebe můžeme udělat.

 • Polštáře pro alergiky

  Našim zákazníkům nabízíme variantu antialergického prošívaného polštáře se zipovým uzávěrem, díky kterému je možné regulovat množství vnitřní náplně.

 • Tencel-lyocell a bambus polštáře

  Prošívané polštáře z lyocellových vláken jsou velmi pohodlné a díky zipovému uzávěru je možné regulovat množství vnitřní náplně. TENCEL polštář je 100% hypoalergenní a díky lepším absorpčním schopnostem zajistí suché, svěží a prodyšné prostředí ke spánku.

 • Polštáře z ovčí vlny

  Pro maximální komfort během spánku nabízíme našim zákazníkům polštáře z ovčí vlny, které vynikají svými termoregulačními a absorpčními vlastnostmi. Jsou vhodné pro alergiky i revmatiky. Polštáře z ovčí vlny vyrábíme ručně v naší výrobní dílně v Bochovicích na Vysočině.produktů na stránce

produktů na stránce