Luxusní přikrývky

Luxusní přikrývky

JEŠTĚ NADÝCHANĚJŠÍ A HŘEJIVĚJŠÍ PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE Vytvořili jsme pro Vás novou luxusní kolekci přikrývek a polštářů. Série Marie Mičková DeLuxe vyniká kvalitním zpracováním a elegantním designem. Již při prvním doteku těchto přikrývek a polštářů pocítíte jejich kvalitní ruční zpracování. Všechny přikrývky a polštáře jsou samozřejmě antialergické.


 • Přikrývky Marie Mičková DeLuxe

  Přikrývka Marie Mičková DeLuxe představuje elegantní ložní výrobek s vynikající hřejivostí, lehkostí, splývavostí a odolností proti vlhkosti. Je určena pro jedince, kteří rádi spí a odpočívají v hřejivém a komfortním lůžku.

 • Přikrývky pro alergiky

  Ručně vyráběné přikrývky pro alergiky zajistí kvalitní spánek i těm, kdo jsou citlivější na různé alergeny a látky v běžných přikrývkách.

 • Tencel-lyocell a bambus přikrývky

  VYSOKÝ KOMFORT PŘI SPÁNKU. Dopřejte si odpočinek v nové kolekci přikrývek a polštářů z přírodní tkaniny TENCEL. TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace od rakouské společnosti Lenzing. Vlákno má díky svému botanickému původu vynikající vlastnosti zejména při udržování optimální vlhkosti v lůžkovinách. Přikrývky a polštáře jsou vhodné pro děti, dospělé i seniory.

 • Přikrývky z ovčí vlny

  Vynikajcí kvalita a hřejivost přikrývek z ovčí vlny vám přinese krásné spaní. Přikrývky z ovčí vlny vyrábíme ručně v naší výrobní dílně v Bochovicích na Vysočině.produktů na stránce

produktů na stránce