TENCEL přikrývka letní s povrchem bavlna

Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Skladem

 
Hebká, nadýchaná a lehká přikrývka s výplní vláken Tencel zajišťuje svěžest a prodyšnost po celou noc. Skvělá volba pro teplé letní dny.

Více informací

140x200 cm standardní
140x220 cm prodloužená
200x200 cm partnerská
200x220 cm partnerská
240x220 cm partnerská

890 KčLETNÍ PROŠÍVANÁ PŘIKRÝVKA S VÝPLNÍ VLÁKEN TENCEL (LYOCELL)

Přikrývka je skvělou volbou pro teplé letní dny. Horní díl přikrývky je vyroben ze 100% bavlny té nejvyšší kvality v saténovém provedení. Výplň je velmi lehká a nadýchaná a proto ji ocení zejména ti, kteří dávají přednost lehčím přikrývkám s vynikající prodyšností a vyhledávají přírodní vlastnosti lůžkovin.

Výhody:

- bavlněný potah příjemně měkký na omak
- 80% výplně tvoří Tencel-lyocell vlákna s vysokou prodyšností
- lehká letní přikrývka
- přírodní materiály
- vhodná i pro děti
- vhodná pro alergiky a astmatiky
- lze prát na 60°C
- šetrná k životnímu prostředí
- balena v přenosné tašce


Vzdušná a nadýchaná přikrývka s vysokou prodyšností díky vláknům Tencel (lyocell), která tvoří 80% výplně. Tencel je měkký jako hedvábí, silný jako polyester, chladivý jako len, hřejivý jako vlna a savý jako bavlna. Měkkost, suchost a optimální tepelné vlastnosti vlákna Tencel, které dokáže regulovat vlhkost, zajišťují suché a svěží prostředí ke spánku. Výroba vlákna Tencel je šetrná k životnímu prostředí a vlákno je také 100% biologicky odbouratelné.

20% výplně tvoří polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, odolná vůči mikroorganismům, hladké, spirálově tvarované a vysoce elastické vlákno zajišťuje stálost objemu přikrývky.

TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace renomované rakouské firmy Lenzing. Výplň je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Tencel® je 100% přírodní vlákno vyrobené z eukalyptu s vynikajícími termoregulačními a absorpčními vlastnostmi. Přikrývky a polštáře z TENCEL® Lyocell vlákna vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Potah: 100% bavlna v saténovém provedení

Náplň přikrývky: směs 80% Tencel (lyocell) vlákna + 20% polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna

Gramáž (váha náplně): cca 150 g/m2

Praní: 60°C


Pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu této atypické přikrývky. Přikrývku lze vyrobit až do délky 240 cm.

Přikrývku dodáváme v kvalitním dárkovém obalu s letákem a zipovým uzávěrem. Tento obal je možné použít na uskladnění přikrývky.

Napište svůj názor

TENCEL přikrývka letní s povrchem bavlna

TENCEL přikrývka letní s povrchem bavlna

Hebká, nadýchaná a lehká přikrývka s výplní vláken Tencel zajišťuje svěžest a prodyšnost po celou noc. Skvělá volba pro teplé letní dny.

Napište svůj názor

Související zboží