TENCEL přikrývka letní s povrchem bavlna

Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Skladem

 
Hebká, nadýchaná a lehká přikrývka s výplní vláken Tencel zajišťuje svěžest a prodyšnost po celou noc. Skvělá volba pro teplé letní dny.

Více informací

200x140 cm
220x140 cm
200x200 cm
200x220 cm
220x240 cm

750 KčLETNÍ PROŠÍVANÁ PŘIKRÝVKA S VÝPLNÍ VLÁKEN TENCEL (LYOCELL)

Přikrývka je skvělou volbou pro teplé letní dny. Horní díl přikrývky je vyroben ze 100% bavlny té nejvyšší kvality v saténovém provedení. Výplň je velmi lehká a nadýchaná a proto ji ocení zejména ti, kteří dávají přednost lehčím přikrývkám s vynikající prodyšností a vyhledávají přírodní vlastnosti lůžkovin.

Výhody:

- bavlněný potah příjemně měkký na omak
- 80% výplně tvoří Tencel-lyocell vlákna s vysokou prodyšností
- lehká letní přikrývka
- přírodní materiály
- vhodná i pro děti
- vhodná pro alergiky a astmatiky
- lze prát na 60°C
- šetrná k životnímu prostředí
- balena v přenosné tašce


Vzdušná a nadýchaná přikrývka s vysokou prodyšností díky vláknům Tencel (lyocell), která tvoří 80% výplně. Tencel je měkký jako hedvábí, silný jako polyester, chladivý jako len, hřejivý jako vlna a savý jako bavlna. Měkkost, suchost a optimální tepelné vlastnosti vlákna Tencel, které dokáže regulovat vlhkost, zajišťují suché a svěží prostředí ke spánku. Výroba vlákna Tencel je šetrná k životnímu prostředí a vlákno je také 100% biologicky odbouratelné.

20% výplně tvoří polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, odolná vůči mikroorganismům, hladké, spirálově tvarované a vysoce elastické vlákno zajišťuje stálost objemu přikrývky.

TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace renomované rakouské firmy Lenzing. Výplň je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Tencel® je 100% přírodní vlákno vyrobené z eukalyptu s vynikajícími termoregulačními a absorpčními vlastnostmi. Přikrývky a polštáře z TENCEL® Lyocell vlákna vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Potah: 100% bavlna v saténovém provedení

Náplň přikrývky: směs 80% Tencel (lyocell) vlákna + 20% polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna

Gramáž (váha náplně): cca 150 g/m2

Praní: 60°C


Pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu této atypické přikrývky. Přikrývku lze vyrobit až do délky 240 cm.

Přikrývku dodáváme v kvalitním dárkovém obalu s letákem a zipovým uzávěrem. Tento obal je možné použít na uskladnění přikrývky.

Napište svůj názor

TENCEL přikrývka letní s povrchem bavlna

TENCEL přikrývka letní s povrchem bavlna

Hebká, nadýchaná a lehká přikrývka s výplní vláken Tencel zajišťuje svěžest a prodyšnost po celou noc. Skvělá volba pro teplé letní dny.

Napište svůj názor

Související zboží